Do serca Amazonii poniżej 2000 zł!

with Brak komentarzy

amazoniaNiesamowita oferta na loty do brazylijskiego Manaus – miasta położonego w samym sercu Amazonii. Loty z Amsterdamu dostępne nawet za 1884 zł.

Manaus to idealna baza wypadowa do lasów deszczowych Amazonii. Miasto znajduje się w samym sercu dżungli, przy zbiegu rzek Rio Negro i Amazonki. Na pewno kojarzycie słynne zdjęcia dwukolorowej rzeki – to właśnie miejsce spotkania się rzek w okolicy Manaus.

Do Amsterdamu dotrzecie m.in. z Krakowa czy Wrocławia. W drogę do Brazylii wyruszycie na pokładzie samolotu linii Latam. Bilety w rewelacyjnej cenie poniżej 2000 zł znajdziecie tutaj!

Noclegi w Manaus w świetnej cenie znajdziecie tradycyjnie na Booking.com. Dwuosobowy apartament z oceną 8,7 możecie wynająć nawet za 591 zł – tutaj. Pokój w czterogwiazdkowym hotelu Intercity Manaus zarezerwujecie natomiast za 1846 zł – tutaj.

Follow Michał:

Na pokładzie samolotu w sumie już ponad czterokrotnie okrążyłem ziemię. Uwielbiam szukać lotów w zupełnie nowe, mało znane lokalizacje. Wakacje bez oszczędzania byłyby dla mnie nudne ;)

Latest posts from