Niesamowita Kambodża za 1600 zł

with Brak komentarzy

angkorwatSłyszeliście kiedyś o Angkor Wat? Świętym mieście dawnego Imperium Khmerskiego? Jeśli nie to na pewno kojarzycie zdjęcia przepięknych ruin porośniętych potężnymi korzeniami drzew. Te niesamowite widoki możecie teraz zobaczyć osobiście, dzięki tanim lotom do Kambodży.

Jedna z największych atrakcji tego regionu znajduje się właśnie nieopodal miasta Siem Reap, do którego dolecicie z Londynu za około 1600 zł! Co więcej, loty na przełomie stycznia i lutego oznaczają, że zwiedzać będzie w najlepszej do tego porze suchej. Do Londynu tradycyjnie, tanio i bez większych problemów dostaniecie się na pokładzie tanich linii lotniczych. Ze stolicy Wielkiej Brytanii w dalszą podróż lecimy najpierw z linią KLM do Amsterdamu, a później już w samolotach China Southern przez Kanton do Kambodży.

Tanie loty do Siem Reap znajdziecie: Tutaj!

Na miejscu możecie spodziewać się dość niskich cen. Na przykład – 16 noclegów w świetnie ocenianym hotelu Onederz (ocena 9,4!) dla dwóch osób możecie zarezerwować za nieco ponad 1000 zł! Szczegóły: Tutaj!

Follow Michał:

Na pokładzie samolotu w sumie już ponad czterokrotnie okrążyłem ziemię. Uwielbiam szukać lotów w zupełnie nowe, mało znane lokalizacje. Wakacje bez oszczędzania byłyby dla mnie nudne ;)

Latest posts from