Mało znane Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych za 1385 zł!

with Brak komentarzy

wyspy dziewiczeJeden z najmniej znanych kierunków na Karaibach – Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych – dostępne w świetnej cenie z wylotem z Brukseli!

Bardzo drogie i trudno dostępne zwykle Wyspy Dziewicze Stanów zjednoczonych, a konkretnie druga co do wielkości z nich: Saint Thomas dostępna w cenie 1385 zł z wylotem z Brukseli. Jeśli myślicie o wycieczce na Karaiby, ale chcecie ominąć większość ruchu turystycznego – to świetna oferta dla Was!

Rezerwujcie: Tutaj

Pamiętajcie, że aby polecieć na Sint Thomas będziecie potrzebować ważnych wiz do USA. Wskazany przez nas termin to styczeń 2019, więc jeśli nie posiadacie jeszcze wizy – będziecie musieli starać się o nią jak najszybciej. Koszt złożenia wniosku wizowego to ok. 650 zł.

Na miejscu tani nocleg znajdziecie na przykład w wysoko ocenianym w hostelu Tillett, w cenie 2210 zł za cały pobyt (170 zł za noc). Szczegóły: Tutaj

Follow Michał:

Na pokładzie samolotu w sumie już ponad czterokrotnie okrążyłem ziemię. Uwielbiam szukać lotów w zupełnie nowe, mało znane lokalizacje. Wakacje bez oszczędzania byłyby dla mnie nudne ;)

Latest posts from