Najpiękniejsze plaże świata z Warszawy za 2082 zł!

with Brak komentarzy

Turks and Caicos to niewielkie wyspiarskie państwo położone na wschód od Bahamów. Wyspy znane są przede wszystkim z plaż, które w większości rankingów są uznawane za najpiękniejsze na świecie. Dzięki świetnym cenom lotów – możecie zobaczyć je na własne oczy.

Loty do Providenciales, stolicy Turks and Caicos, należą do jednych z najdroższych w tej części świata. Tym bardziej trudno o połączenie w sensownej cenie z wylotem z Polski. Tym razem jednak, udało nam się znaleźć loty z warszawskiego Okęcia, w cenie nieznacznie przekraczającej 2000 zł.

Po drodze na rajskie Turks and Caicos czekają nas przesiadki w Kopenhadze i Toronto. To także spora zaleta tego połączenia, bo nie będzie Wam potrzebna droga wiza do USA.

Loty zarezerwujecie: Tutaj!

Noclegi na wyspach Turks and Caicos są zwykle dość drogie, ale udało nam się znaleźć dwuosobowy apartament, z dobrą oceną 8,0, za 5932 zł – Szczegóły: Tutaj!

Więcej noclegów, także na innych wyspach archipelagu, znajdziecie na mapce poniżej:

Booking.com
Follow Michał:

Na pokładzie samolotu w sumie już ponad czterokrotnie okrążyłem ziemię. Uwielbiam szukać lotów w zupełnie nowe, mało znane lokalizacje. Wakacje bez oszczędzania byłyby dla mnie nudne ;)

Latest posts from