Mało znane Karaiby w świetnej cenie

with Brak komentarzy

Do niskich cen na Karaiby zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Tym razem jednak trafiliśmy na promocję na mniej znaną wyspę Dominikę. Na przełomie marca i kwietnia dolecieć na nią możecie już za 1109 zł.

Dominika to jedna z wysp w archipelagu Małych Antyli, znajduje się pomiędzy francuskimi terytoriami zamorskimi – Gwadelupą i Martyniką. Kraj jest jednym z mniej znanych i słabiej rozwiniętych na Karaibach. Znacznie mniejszy jest zatem także ruch turystyczny.

Nie oznacza to jednak, że nie warto odwiedzić Dominiki. Hymn kraju „Wyspa piękna, wyspa wspaniałości” ponoć dość dobrze oddaje klimat wyspy. Możecie sprawdzić to osobiście. W marcu dolecicie na Dominikę z Paryż a za jedyne 1109 zł. Po drodze czeka wa przesiadka na Gwadelupie, a w drodze powrotnej także na Barbadosie. Tanie loty zarezerwujecie: Tutaj!

Na miejscu znajdziecie wiele tanich noclegów. Na przykład świetnie oceniany (8,8) apartament Corosol Apartments, za 2872 zł za dwie osoby. Szczegóły i rezerwacja: Tutaj!

Więcej noclegów tradycyjnie znajdziecie na mapce poniżej:

Booking.com
Follow Michał:

Na pokładzie samolotu w sumie już ponad czterokrotnie okrążyłem ziemię. Uwielbiam szukać lotów w zupełnie nowe, mało znane lokalizacje. Wakacje bez oszczędzania byłyby dla mnie nudne ;)

Latest posts from