Zobacz najsłynniejsze lotnisko świata

with Brak komentarzy

st maartenNa pewno kojarzysz ten widok – ogromny samolot lądujący tuż nad głowami relaksujących się na plaży turystów. Dzięki tanim lotom z Paryż a na St. Maarten może teraz zobaczyć to na własne oczy.

Wyspa St. Maarten to prawdziwa mekka dla fanów latania, którzy tłumnie odwiedzają plażę Maho Beach znajdującą się na końcu pasa startowego lotniska Princess Juliana. Położona na Karaibach wyspa zachwyci jednak nie tylko ich. Wiosną temperatury na miejscu oscylują wokół 28 stopni celsjusza a słońce jest niemal gwarantowane. Co ciekawe, wyspa podzielona jest na dwie części. Południowa część jest terytorium zamorskim Holandii, a północna – Francji.

Tanie loty na tę niezwykłą wyspę znajdziecie: tutaj! Wylot z lotniska Paryż Orly, liniami Air Caraibes w cenie 1709 zł. Do Paryża polecamy dotrzeć tanimi liniami, wybierając lądowanie na podparyskim lotnisku Beauvais.

W poszukiwaniu noclegu zajrzyjcie na booking.com lub Air Bnb. Jeśli wybieracie się na wakacje większa grupą, to polecamy czteroosobowy apartament z oceną 9,9 – Villa Baeu Soleil w cenie 1954 zł za osobę.

Follow Michał:

Na pokładzie samolotu w sumie już ponad czterokrotnie okrążyłem ziemię. Uwielbiam szukać lotów w zupełnie nowe, mało znane lokalizacje. Wakacje bez oszczędzania byłyby dla mnie nudne ;)

Latest posts from