Jest świetna cena na Seszele!

with Brak komentarzy

seszeleJeśli nie macie planów na marzec – to mamy świetną ofertę lotów na rajskie Seszele! Wygodne połączenie z Rzymu zarezerwujecie już za 1811 zł.

Seszele to zwykle bardzo drogi kierunek. Nie bez powodu nazywane są często „wyspami milionerów”. Na szczęście nie oznacza to, że w tym cudownym miejscu nie można wypocząć za mniejsze pieniądze 🙂 Korzystając ze świetnych cen marcowych połączeń dolecicie na Mahe, największą wyspę Seszeli, już za 1811 zł. Po drodze czeka Was tylko jedna przesiadka, w stolicy Kataru – Dosze. To kolejna oszczędność, bowiem dzięki podróży tą drogą nie będziecie musieli przechodzić żadnych szczepień.

Kolejna ważna informacja – wskazane loty odbędziecie na pokładzie luksusowych linii Qatar Airways 🙂 Do Rzymu dostaniecie się bez problemu z Polski dzięki tanim liniom lotniczym. Przekonani? Jeśli tak to rezerwujcie loty: Tutaj!

Jak przygotować się do wizyty na Seszelach? Co ze sobą zabrać? Co zobaczyć na miejscu? Koniecznie zobaczcie nasz poradnik: Seszele

Ceny noclegów na Seszelach mogą wahać się od 100 zł za noc do nawet kilkunastu tysięcy… Szukając noclegu zwracajcie uwagę przede wszystkim na oceny gości. Na te wyspy docierają raczej wymagający klienci – jeśli oni oceniają obiekt wysoko – wówczas nie musicie się martwić o to, co zastaniecie na miejscu 😉 Przed rezerwacją zastanówcie się również, czy chcecie spędzić cały pobyt na głównej wyspie – Mahe, czy też chcecie odwiedzić inne wyspy Seszeli. Noclegi w podobnych cenach znajdziecie też na drugiej co do wielkości wyspie Praslin.

W wybranym terminie proponujemy Wam rezerwację w The Orchard na wyspie Mahe – w cenie 2774 zł za dwie osoby. Szczegóły i rezerwacja: Tutaj!

Więcej opcji noclegowych znajdziecie na mapce poniżej: 

Booking.com
Follow Michał:

Na pokładzie samolotu w sumie już ponad czterokrotnie okrążyłem ziemię. Uwielbiam szukać lotów w zupełnie nowe, mało znane lokalizacje. Wakacje bez oszczędzania byłyby dla mnie nudne ;)

Latest posts from